fbpx

Naše story

TheQueen je mladý kolektív a našim cieľom je za čo najnižšiu cenu poskytnúť zákazníkom čo najvyššiu kvalitu a štýlovosť. TheQueen sa snaží o profesionálny prístup pracovníkov firmy, vo vzťahu k zákazníkom, ktorý je kľúčový pre úspešné podnikanie a napredovanie firmy.

Tisíce vybavených objednávok a zákazníci, ktorý sa k nám stále vracajú sú naša najväčšia devíza. Kto u nás nakupoval, vymieňal či reklamoval vie, že u nás je všetko bezproblémové, rýchle a s maximálnym ohľadom pre spokojnosť zákazníka !

Čo pre Vás môžeme urobiť ?

Všetky produktové fotky sú odfotené v priestoroch TheQueen a snažíme sa ich prezentovať tak, aby odzrkadlili ich skutočné vlastnosti. V našej ponuke nájdete vyše 1 000 produktov, pričom všetky máme skladom, pripravené ihneď k odoslaniu.

Vaše reklamácie a požiadavky sme schopný zpracovať a vyriešiť každý pracovný deň v rámci otváracích hodín. Záleží nám na vašej spokojnosti práve preto objednávky dôkladne kontrolujeme pred odoslaním aby boli v bezchybnom stave. Budeme len radi ak nám poviete vaše skúsenosti s naším eshopom a zanecháte hodnotenie.

Otváracie hodiny
Pondelok: 10:00 – 18:00
Utorok: 10:00 – 18:00
Streda: 10:00 – 18:00
Štvrtok: 10:00 – 18:00
Piatok: 10:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 13:00
Nedeľa: Zatvorené
Navigácia
Close

Košík

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Vaše osobné údaje sa použijú na podporu vašich skúseností na celom tomto webe, na spravovanie prístupu k vášmu účtu a na iné účely opísané na našom webe pravidlá ochrany súkromia.

Already got an account?

Kategórie