fbpx

Štatút súťaže

Všetky súťaže prebiehajú na našich stránkach na FACEBOOKU alebo INSTAGRAME.

Vyhraj nákupy v celkovej hodnote 150€ na www.thequeen.sk

Kto súťaž organizuje?

Cieľom organizovania súťaže je reklama a podpora produktov organizátora súťaže. Organizátorom súťaže je internetový obchod www.thequeen.sk.

Kto sa môže zúčastniť?

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky. Do súťaže budú zaradení všetci používatelia Facebooku, ktorí vložia do komentára k príspevku „Vyhraj nákupy v celkovej hodnote 150€ na www.thequeen.sk“, uverejnenom na www.facebook.com/thequeenpiestany, správnu odpoveď na otázku.

Dokedy sa súťaží?

Súťaž sa uskutoční v termíne 01.11. 2018 – 30.11. 2018. Celkovo bude položených 30 súťažných otázok. Vždy v nasledujúci deň v tomto termíne vyžrebujeme jedného víťaza. Meno výhercu bude zverejnené v komentári k spomenutému príspevku na Facebooku. Výhercovi zašleme výhru do správy na Facebooku.

Čo môžem vyhrať?

Výhrou v súťaži sú ceny v celkovej hodnote 150 €. Každý deň získa jeden výherca zľavový kupón v hodnote 5 €, ktorý môže použiť na nákup v internetovom obchode www.thequeen.sk. Každý z vystavených zľavových kupónov bude platný do 31.12. 2018.

Veľa šťastia! 🙂

 

Navigácia
Close

Košík

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Vaše osobné údaje sa použijú na podporu vašich skúseností na celom tomto webe, na spravovanie prístupu k vášmu účtu a na iné účely opísané na našom webe pravidlá ochrany súkromia.

Already got an account?

Kategórie