Neviem, čím to je, ani to, kto s tým prišiel, pretože nesledujem slávnych módnych návrhárov a ich preexponované prehliadky, no napriek tomu viem, že sú túto sezónu u žien veľmi populárne a žiadané práve maxi sukne pod kolená s bohatou spodničkou. Ešte si sa nerozhodla, či sú správnou voľbou i pre teba? Tak čítaj ďalej!

Maxi sukne vás zbytočne "rozšíria"? NIE!

Často sa stretávam so ženami, ktoré si myslia, že ich tieto krásne maxi sukne zbytočne „rozšíria“. Ako nehnevajte sa na mňa, ale na toto slovo som už alergická. Dámy, všetko je to iba o zvyku a vašom sebavedomí. Správne zvolená sukňa dokáže vyzdvihnúť na každej žene iba to najlepšie a zakryť práve to, čo by nechcela ukázať. Práve takáto maxi sukňa s vysokým pásom dokáže postave vo väčšine prípadov iba pomôcť. Hlavne v prípadoch, ak máš objemnejšie spodné partie v porovnaní s vrchnou časťou tvojho tela.

Nemáš osí driek? Nevadí!

Nemáš osí driek? Nevadí, na to predsa mysleli i výrobcovia, a preto tieto sukničky vyrábajú iba po číslo 42. Takže ak sa nachádzaš v tomto intervale, nemusíš mať vôbec dôvod na obavy, pretože maxi sukne opticky zúžia tvoj pás a dokonale zakryjú menšie nedokonalosti nižšie :) Ak máš predsa len obavy, zvoľ sukňu bez vzorov a potlače, najlepšie jednofarebnú. Vtedy ti už naozaj žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

"A kde môžem takúto sukňu nosiť?" VŠADE!

Ďalšia otázka, s ktorou sa stretávam veľmi často je: „A kde môžem takúto sukňu nosiť?“ No, moja, všade! Bojíš sa, že budú ľudia po tebe zazerať? Jasné, že budú! Ale iba preto, že budeš krásna, štýlová a možno trošku odvážna. Väčšina žien je ešte v tejto oblasti konzervatívnejšia (čudovali by ste sa, ale v niektorých prípadoch sú práve staršie dámy odvážnejšie ako také 20-tky). Zrejme sa domnievajú, že ich využijú iba na nejakú rodinnú oslavu, birmovku či svadbu, ale úprimne povedané, ja by som si ju obliekla jednoducho všade – do práce, na nákupy či len tak do mesta na zmrzlinu.

Stále nie si rozhodnutá?

Stále nie si rozhodnutá? Nemáš doma nič, čo by sa k nej hodilo? Omyl! Som si istá, že máš vo svojom šatníku všetko, čo k nej potrebuješ. Ja si k tejto maxi sukničke viem predstaviť čokoľvek – od elegantnej blúzky až po basic tričko s krátkou rifľovou bundou. Samozrejme, s opätkami je hneď všetko krajšie, no ja by som k nej bez problémov volila tenisky :)

Tak čo, už si sa rozhodla? Možno ti pomôžu fotky nižšie...

Ďalšie sukne nájdeš v našej ponuke.

Autor: Patrícia Paulovičová