...stužková - udalosť, ktorá reprezentuje akýsi vstup do dospelosti. Udalosť, kedy sa každý z nás krásne nahodil, chlapci zrazu v oblekoch vyzerali ako muži a dievčatá s tonou make-upu a dokonalým účesom, zrazu vyzerali ako dámy. Udalosť, kedy to väčšina z nás možno prehnala s alkoholom, no napriek tomu udalosť, na ktorú nikto z nás nedokáže zabudnúť. Tak čo, už ste sa rozpamätali? Alebo vás tento veľký deň ešte len čaká?

Dlhá róba alebo niečo iné?

Tak dámy, na čo si spomínate ako prvé? Určite na to, ako ste v ten večer vyzerali. Krásny make-up od šikovnej kozmetičky, nádherný účes od obľúbenej kaderníčky a čo ste mali na sebe? Dlhú spoločenskú róbu, však? Povedzme si úprimne, ktorá z vás mala šaty zo stužkovej ešte niekedy oblečené?

Doteraz mi tie šaty visia v šatníku!

V mojom prípade je to jasné, napriek tomu, že nešlo o dlhú róbu, doteraz mi visia v šatníku ako nové. Keďže som veľmi praktická žena, už som niekoľkokrát tieto šaty oľutovala. Možno by som teraz volila niečo úplne iné, niečo, čo by som využila aj na iné príležitosti, kúsok prípadne kúsky, ktoré by sa dali nakombinovať aj do iných outfitov. Aký je tvoj názor?

Vyzeraj ako kráľovná!

Inšpiruj sa outfitmi, v ktorých by si na stužkovej zažiarila ako kráľovná, no zároveň by si pomocou týchto kúskov mohla očarovať svoje okolie počas celého roka.

Šaty alebo sukňa s topom? Čo by si si vybrala ty?

Autor: Patrícia Paulovičová