Do Vianoc zostáva už iba mesiac, no ja ešte ani len netuším, aké darčeky tento rok Ježiško nadelí mojim blízkym. Tento rok to mám ohľadom darčekov brutálne ťažké, lebo som si vybrala veľmi ťažké písmenko. O čom to hovorím? Máte doma Scrabble? Ak áno, tak ho rýchlo vyhoďte! U nás doma je totiž tradícia, že si v novembri každý člen rodiny vyžrebuje písmenko a na vybrané písmenko musí kúpiť každému nejaký darček. Tento rok som schytala "H". No, čo vám ako prvé napadlo? Mne absolútne nič! Už to vidím, ako budem 23.12. trapošiť v zlatníctve a pýtať si Pandora prívesok, ktorý bude začínať písmenkom "H" (vyrábajú vôbec nejaké hrable, husle alebo hviezdičky?!).

Písmenkový kráľ

Jednoznačným písmenkovým víťazom v našej rodine je môj tatino, ktorý si vlani vytiahol "M" a všetkým venoval "money". Do dnešného dňa nerozumiem, ako mu to mohlo vôbec zísť na um. Tento rok mal opäť šťastie a vyžreboval si "P". Môžete trikrát hádať, čo si asi každý z nás pod stromčekom nájde :) Funguje takáto tradícia ešte u niekoho? Alebo je iba naša rodina taká šialená?

Pre tých, ktorí majú ohľadom darčekov slobodnejšie rozhodovanie, som pripravila 5 super tipov na vianočné darčeky, ktorými u žien rozhodne nič nepokazíte!

Oblečenie

Teraz si určite hovoríte, ako mám do kelu trafiť správnu veľkosť? No, to je dobrá otázka! Preto sme pre vás pripravili špeciálnu kategóriu s dámskou módou, v ktorej nájdete iba vecičky v univerzálnej veľkosti. Môže byť?

Bižutéria alebo šperky

Tak v tomto prípade nie je potrebné nad veľkosťami vo väčšine prípadov ani uvažovať. Stačí sa poobzerať po izbe a zistiť, či sa tam povaľujú náramkynáhrdelníky alebo náušnice.

Kabelky

Ukážte mi ženu, ktorá by sa jej nepotešila? Veľká škoda, že som si tento rok nevytiahla "K", prispela by som mamine do jej zbierky asi 156. kúskom :)

Módne doplnky

Určite jeden z najbežnejších darčekov, ktorý bezpochyby 24.12. nechýba pod stromčekom v žiadnej domácnosti. Ruku na srdce, kto z vás ešte nikdy nedostal čiapku, šál alebo rukavice?

Darčekový poukaz

 Jednodznačne najjednoduchšie riešenie, ktorým nikdy nič nepokazíte. Tak stav na istotu!

Pekné Vianoce vám všetkým želá tím The Queen.

Autor: Patrícia Paulovičová