Dámy, pokiaľ sledujete najnovšie trendy v oblasti módy, určite Vám neunikla aplikácia daybyme, konkrétne kategória dnesnosim. Samozrejme, hashtag dnesnosim funguje na Instagrame už dlhšie, avšak až nedávno prišlo daybyme s aplikáciou. Osobne som ich dovtedy sledovala iba na Facebooku a Instagrame bez toho, že by som si založila profil a aktívne prispievala k ich obsahu. Až keď mi začala aplikácia daybyme vyskakovať medzi top v App Store, rozhodla som sa do tohto sveta zapojiť.

Inšpiratívne ženy a inšpiratívne outfity

Počas putovania po stránkach a profiloch na daybyme som narazila na skutočne inšpiratívne outfity a ženy, avšak v mnohých prípadoch som mala dojem, že sa slečny na fotografiách snažia silou mocou zaujať a práve tieto fotky s módou naozaj nemajú nič spoločné. Bezpochyby by ste tieto fotky ľahko identifikovali, keďže na nich veľa kúskov oblečenia nenájdete. Ani to ma však neodradilo a aj napriek tomu, sa mi táto aplikácia páči.

Naše najlepšie outfity za rok 2017

V roku 2017 sa outfity v kúskoch od nás objavovali nielen v rámci profilov, ale dokonca boli publikované zo strany daybyme na ich stránke na Facebooku či profile na Instagrame. Práve v tomto článku som pre vás vybrala tie outfity, ktoré boli hodnotené najpozitívnejšie a pokiaľ sledujete dnesnosim, určite sa vám počas minulého roka zobrazili na ich stránkach.

Ktorý je podľa teba najlepší?

Celkové hodnotenie: 4.5 / 5.0

Celkové hodnotenie: 4.6 / 5.0

Celkové hodnotenie: 4.0 / 5.0

Celkové hodnotenie: 4.1 / 5.0

Celkové hodnotenie: 4.2 / 5.0

Najviac outfitov vo veciach od www.thequeen.sk nájdeš na tomto profile

Autor: Patrícia Paulovičová