Nohavice, džínsy, šortky, overaly, opasky.

Aj ty sa každé ráno pýtaš samej seba „Čo si dnes oblečiem?“ a aj napriek tomu, že tvoja skriňa praská vo švíkoch, stále tvrdíš, že si nemáš čo obliecť? Je to pravdepodobne tým, že ti chýbajú základné (basic) kúsky, a teda nemáš tie pekné vecičky v tvojom šatníku s čím kombinovať. Prečítaj si, ktoré kúsky by v tvojom šatníku rozhodne nemali chýbať.

Chystáš sa na udalosť, ktorá si vyžaduje formálne oblečenie?

Absolútnym základom každého šatníka trendy ženy sú rozhodne čierne prípadne tmavomodré nohavice. Zavolali ťa na pracovný pohovor? Nevieš, čo si obliecť do divadla či v čom ísť na štátnice? Alebo sa chystáš na udalosť, ktorá si vyžaduje formálne oblečenie? Jednoduché tmavé nohavice proste nájdu využitie pri mnohých príležitostiach. S týmto kúskom nemôžeš nikdy šliapnuť vedľa.

cierne-elegantne-nohavice.jpg

Rifle alebo džínsy? Najuniverzálnejší kúsok.

Vedela by si si predstaviť svoj šatník bez džínsov? Ja určite nie! Rifle pre mňa predstavujú najuniverzálnejší kúsok, ktorý ráno ľahko skombinujem s košeľou, blúzkou, tričkom či akýmkoľvek topom. Samozrejme, všetko závisí od toho, kam som sa práve vybrala. Čierne, modré a biele - jeansy v týchto farbách by v tvojom šatníku nemali rozhodne chýbať! Máš ich všetky? Ak áno, doplň túto zbierku napríklad roztrhanými rifľami, džínsami zo surového denimu či rifľami v netradičnej, napríklad ružovej, farbe!

Aj športové veci môžu vyzerať trendy a štýlovo!

Pokiaľ sa venuješ športovým aktivitám, tepláky alebo legíny by mali byť nevyhnutnou súčasťou tvojej skrine. Pamätaj, že aj tie môžu vyzerať trendy a štýlovo. V tomto prípade môžeš pokojne zabudnúť na klasickú a nudnú čiernu farbu. Uvidíš, že ak v obchode siahneš po veselších farbách, budeš chodiť športovať oveľa častejšie.

Džínsové šortky? Jednoznačný must-have kúsok!

Kraťasy už dávno nie sú kúskom, ktorý možno nosiť iba na športové aktivity. Dámske šortky sú ideálne predovšetkým na leto. Tieto krátke letné nohavice možno bez problémov zladiť s košeľou či blúzkou a vytvoriť tak elegantný outfit na bežný deň. Džínsové šortky - jednoznačný must-have kúsok v tvojom letnom šatníku.

Dámsky overal? Rozhodne áno!

Dámsky overal v súčasnosti možno ešte stále zaradiť medzi extravagantné oblečenie pre ženy. Neexistuje totiž veľa žien, ktoré by tento módny kúsok preferovali a siahali po ňom denno-denne. Má však aj svoje výhody! Medzi najväčšie plusy tohto odevu možno zaradiť to, že už nemusíš premýšľať nad jeho kombinovaním s ďalšími kúskami v tvojom šatníku. Stačí si obliecť elegantný overal napríklad na večeru v štýlovej reštaurácii alebo krátky overal na letnú párty na pláži, doplniť ho vhodnou obuvou, módnymi doplnkami a trendy outfit je na svete. Tak, ktorý by si si vybrala ty?

K nohaviciam, šortkám či rifliam patria opasky.

K nohaviciam, šortkám či rifliam patria opasky. Pokiaľ opasky nosíš častejšie, rozhodne odporúčam vyberať kvalitnejšie - kožené opasky, ktoré ti vydržia v šatníku dlhšie obdobie. Vyberaj si také, ktoré budú mať jednoduchú pracku, aby si ich mohla ľahko kombinovať s inými kúskami zo svojho šatníka. Čierny opasok a opasok gaštanovej farby. Tie by sme mali v tvojej skrini určite nájsť!

Nákupný zoznam:

  • čierne nohavice,
  • modré rifle,
  • biele rifle,
  • čierne rifle,
  • tepláky / legíny,
  • džínsové šortky,
  • overal,
  • čierny opasok,
  • gaštanový opasok.

Tak, ktorý kúsok ti chýba v šatníku?

Mohlo by ťa zaujať:

Novoročné upratovanie šatníka

Najväčšie Faux Pas v móde I.

Najväčšie Faux Pas v móde II.

-